ВСЕУКРАЇНСЬКА РАДА СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ (ВРСТ)

ALL-UKRAINIAN COUNCIL ON DANCE SPORT (AUCDS)

Дорогі друзі та колеги!!!

2018-11-06

Разом з групою однодумців ми створили нову організацію ВСЕУКРАЇНСЬКУ РАДУ СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ (ВРСТ), яка маємо надію об’єднає всіх, хто прагне в сучасних умовах розвивати та популяризувати наші спортивні (бальні) танці в Україні та за її кордонами керуючись ідеологією міжнародної танцювальної спільноти – FREEDOM TO DANCE, а саме чесної конкуренції та права вільного вибору. Переконані, що це надзвичайно важливий шлях вибору для молодих і талановитих танцюристів України та їх тренерів.
Наша команда має великий досвід організації та проведення спортивних змагань найвищого рівня, підготовки танцювальних пар, які гордо прославляли нашу державу, піднімаючись на найвищі щаблі чемпіонатів світу та Європи. Безперечно ми пишаємось тим, що за майже п’ятнадцятирічний період роботи в Національному університеті фізичного виховання і спорту України, було підготовлено вже кілька сотень висококваліфікованих тренерів зі спортивних танців, які вже зараз успішно тренують велику кількість юних танцюристів та примножують славні традиції української танцювальної школи – одно з світових лідерів у нашій великій танцювальній родині.
У своїй роботі використовуємо принципи взаємної людської поваги, відкритості та залучення здобутків розвитку сучасного демократичного суспільства. 

Ми відкриті до співпраці з усіма!!!

Ігор Соронович,
Голова Правління Всеукраїнської Ради Спортивних Танців (ВРСТ) 
Freedom to Dance International Ambassador for Ukraine
+380 66 283 7860, soronovych@ukr.net