ВСЕУКРАЇНСЬКА РАДА СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ (ВРСТ)

ALL-UKRAINIAN COUNCIL ON DANCE SPORT (AUCDS)

Запрошуємо Вас та Ваших танцюристів приєднатися до нашої команди!

2021-08-10

Дорогі друзі та колеги! 

Запрошуємо Вас та Ваших танцюристів приєднатися до нашої команди Всеукраїнської Ради Спортивних Танців (ВРСТ)! Ми відкриті до співпраці з усіма!

Разом з групою однодумців восени 2017 року ми створили нову громадську  організацію ВСЕУКРАЇНСЬКУ РАДУ СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ (ВРСТ), яка має на меті об’єднати всіх, хто прагне розвивати та популяризувати в сучасних умовах наш спортивний бальний танець в Україні, а також за кордонами її підтримувати високий авторитет нашої держави, керуючись ідеологією міжнародної танцювальної спільноти – «FREEDOM TO DANCE», а саме права вільного вибору та чесної конкуренції. Переконані, що це надзвичайно важливий вибір шляху розвитку для молоді і талановитих танцюристів України та їх тренерів.

Наша команда має досвід організації та проведення спортивних змагань в Україні найвищого рівня, підготовки танцювальних пар, які гордо прославляли нашу Державу, піднімаючись на найвищі щаблі чемпіонатів Світу та Європи. Ми пишаємось тим безперечно, що за майже п’ятнадцятирічний період роботи в Національному університеті фізичного виховання і спорту України підготовлено було вже кілька сотень висококваліфікованих тренерів зі спортивних танців, які успішно вже зараз тренують велику кількість юних танцюристів та молодих майбутніх спортсменів, які примножують здобутки та підтримують славні традиції української танцювальної школи – одну зі світових лідерів нашої великої танцювальної родини. 

У 2020 році, згідно рішення Ради Директорів Всесвітньої Танцювальної Організації (ВТО/WDО), Всеукраїнську Раду Спортивних Танців прийнято до складу ВТО/WDО. Президент ВТО/WDО Арунас БІЖОКАС та разом його команда найавторитетніших спеціалістів-радників ВТО/WDО активно будують оновлену міжнародну структуру World Dance Organisation для подальшого розвитку спортивного бального танцю.  

Завдяки Вашій підтримці діяльність ВРСТ буде спрямовано виключно на популяризацію занять спортивним бальним танцем та подальший розвиток нашого виду спорту і підтримку провідних танцюристів України, які представляють, як і завжди, з гідністю нашу Державу на міжнародній арені! Шана професіоналізму тренерів та суддів надважлива для нашої організації! Наші з Вами молоді вихованці-танцюристи дійсно варті бути оціненими саме професіоналами танцювальної сфери. У своїй роботі використовуємо принципи людської взаємної поваги та відкритості до  здобутків розвитку сучасного демократичного танцювального суспільства.

Сьогодні починає свою роботу інформаційний канал в INSTAGRAM.

Тут ви завжди отримуватимете актуальні новини та інформацію! 

Приєднуйтесь, приєднуйте своїх друзів та танцюристів!!! Стежте, 

танцюйте та будьте здорові й щасливі!!!

 

Щиро Ваш,

Ігор Соронович 

Голова Правління Всеукраїнської Ради Спортивних Танців (ВРСТ)